
Майтап ,майтап ,на голо дупе... Шафьор треа. И то с категория Д+Е!carlito said:Здравей Живко,
първо да кажа, че според мен белите хора ги возят отзад, така че трябва да и търсиш и шАфьор . ( това в рамките на шегата )
РумбатаБс said:Харесва ми ... излъчва характер!
п.п.Датчиците на парктроника в Бг ли са монтирани ???
didotooo said:Жестока е лъха ми много на Miami Vice , крещи си 80's . От типа хора си явно , които имат ли мечта и прави ли им кеф тя колкото и непрактична ,неразумна и откачена да е в очите на останалитеси я изпълняваш и пет пари не даваш хаха . Пускай снимки от ремонти , разходки и тн . следя темата .
Розовкото е "кадилака" ама синичкото като да е "ко(у)рветинка". Нищо де, се е "джин(д)ерал мотърсzhivko88 said:Много готино парче
дядо владо said:Розовкото е "кадилака" ама синичкото като да е "ко(у)рветинка". Нищо де, се е "джин(д)ерал мотърс.....