Здравейте колеги,
Мисля, че такава тема няма във форума.
Бях в ретро музея във Варна и видях едни колички Полонез. Спомних си че и аз имах такива колички като малък. И в същото време се сетих че отдавна не съм виждал такива коли в България.
Визирам по-конкретно модела с кръглите фарове.
Последно май-видях един същия син цвят като играчките на Плиска. Това сигурно е било преди 10 години. Още тогава не беше в много добро състояние и сигурно отдавна е изхвърлен.
Та ако някой от вас има информация или снимнки на такива коли в БГ моля да ги поства тук.
Мисля, че такава тема няма във форума.
Бях в ретро музея във Варна и видях едни колички Полонез. Спомних си че и аз имах такива колички като малък. И в същото време се сетих че отдавна не съм виждал такива коли в България.
Визирам по-конкретно модела с кръглите фарове.
Последно май-видях един същия син цвят като играчките на Плиска. Това сигурно е било преди 10 години. Още тогава не беше в много добро състояние и сигурно отдавна е изхвърлен.
Та ако някой от вас има информация или снимнки на такива коли в БГ моля да ги поства тук.