От името на Банкянския ретро авто клуб Ви каня да участвате в коледната програма в центъра на града. Ето и линк към програмата: https://www.facebook.com/ChristmasMarketBankya/photos/a.601998393271277.1073741828.598386096965840/649559531848496/?type=3&theater
Днес ми се обадиха, че има лека промяна в началния час на ретро парада - ще започне в 14.00 ч. Събирането на желаещите участници ще бъде между 13 и 13.30 ч. на паркинга пред сградата на общината. Който не си е зазимил все още машината да заповяда!
Днес ми се обадиха, че има лека промяна в началния час на ретро парада - ще започне в 14.00 ч. Събирането на желаещите участници ще бъде между 13 и 13.30 ч. на паркинга пред сградата на общината. Който не си е зазимил все още машината да заповяда!