Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)

Тази автоморга се намира по средата между Нови хан и Гара Елин Пелин. Пейнтбол Арена е съвсем наблизо.
Има още много коли, но в снега нищо не се виждаше, а и пазачът, който беше много любезен, не беше сигурен дали всички кучета навътре са на синджир
:D :D :D
Всичко уж се продавало: цяло или на части...










 
с. Ялово (Великотърновско)

IMG_20250117_120002_1416622275ff809fb.jpg

IMG_20250117_120046_156052aa098109fe2.jpg
 
По случай идването на пролетта ето подходящи снимки на една готина поизоставена костенурка, превърната в кашпа с цветенца. Вероятно това боди може да се спаси /мотора е изваден/, но така в този и вид колата краси един от кварталите на Триадица. Паркирана е така за украса, пред някаква сграда на управата на горски стопанства, която е близо до Южния парк, зад басейна Спартак.
 

Attachments

  • Bild12933.jpg
    Bild12933.jpg
    362.8 KB · Показвания: 11
  • Bild12942.jpg
    Bild12942.jpg
    207.6 KB · Показвания: 12
  • Bild12940.jpg
    Bild12940.jpg
    309 KB · Показвания: 11
  • Bild12939.jpg
    Bild12939.jpg
    283.5 KB · Показвания: 11
  • Bild12938.jpg
    Bild12938.jpg
    329.8 KB · Показвания: 11
  • Bild12937.jpg
    Bild12937.jpg
    220.4 KB · Показвания: 11
  • Bild12936.jpg
    Bild12936.jpg
    196 KB · Показвания: 11
  • Bild12935.jpg
    Bild12935.jpg
    257.7 KB · Показвания: 11
  • Bild12934.jpg
    Bild12934.jpg
    273.2 KB · Показвания: 13
Една видимо изоставена Mazda 626 2.0 в гр.Варна (Кайсиева градина) с приятен цвят. Имала е регистрация преди.
1742721792332.jpg1742721792305.jpg1742721792282.jpg1742721792261.jpg1742721792237.jpg
 
Един Овал от 57ма пое по пътя от Ловеч, към София след 40 години в храсти в изоставен двор.
 

Attachments

  • IMG_20250417_113547.jpg
    IMG_20250417_113547.jpg
    3.2 MB · Показвания: 29
  • IMG_20250417_113624.jpg
    IMG_20250417_113624.jpg
    1.7 MB · Показвания: 29
  • IMG-36a1801ccc6fed8bc39c460d7da86b48-V.jpg
    IMG-36a1801ccc6fed8bc39c460d7da86b48-V.jpg
    607 KB · Показвания: 30
  • Like
Reactions: dido1903
В София. Изглежда като да не е движен от доста време. На задното стъкло пише, че е произведено в Чехословакия :)
 

Attachments

  • IMG_20250427_193550867.jpg
    IMG_20250427_193550867.jpg
    1.6 MB · Показвания: 18
  • IMG_20250427_193600729.jpg
    IMG_20250427_193600729.jpg
    2.2 MB · Показвания: 20
  • IMG_20250427_193630746.jpg
    IMG_20250427_193630746.jpg
    1.6 MB · Показвания: 19
  • IMG_20250427_193617786.jpg
    IMG_20250427_193617786.jpg
    1.5 MB · Показвания: 20
  • Like
Reactions: stst1 and fifo
Тука има някакво раздвижване ... разчистено е от повечето скрапове, а тези са ги извдили от трапа. Снимките са от април месец, но към днешна дата са все там.

Трявна

20250427_151521.jpg20250427_151729.jpg20250427_151535.jpg20250427_151740.jpg20250427_151621.jpg20250427_151641.jpg20250427_151702.jpg20250427_151720.jpg
 
Този BX GTI е споделен вчера в една фейсбук група. Намира се Трансис Варна, под Аспаруховия мост, а телефонът за връзка с продавача е 0887 111 137

518275651_25025246453741960_8500680432409771987_n.jpg518275651_25025246453741960_8500680432409771988_n.jpg518275651_25025246453741960_8500680432409771989_n.jpg518275651_25025246453741960_8500680432409771990_n.jpg
 
Село Труд, Пловдивско. На самия главен път. Гранадата е била хубава кола, с доста екстри - хубаво оригинално радио, шибидах. Жалко...
IMG_20250824_141804556.jpgIMG_20250824_141811912.jpgIMG_20250824_141832353.jpg
 
И малко новини за една много обсъждана каляска или за останалите спомени от нея :)
И да за протокола, това е воксхола от площад Журналист в София
 

Attachments

  • IMG_8364.jpeg
    IMG_8364.jpeg
    3.6 MB · Показвания: 37
  • IMG_8365.jpeg
    IMG_8365.jpeg
    5.1 MB · Показвания: 37
  • IMG_8366.jpeg
    IMG_8366.jpeg
    3.3 MB · Показвания: 38