По случай идването на пролетта ето подходящи снимки на една готина поизоставена костенурка, превърната в кашпа с цветенца. Вероятно това боди може да се спаси /мотора е изваден/, но така в този и вид колата краси един от кварталите на Триадица. Паркирана е така за украса, пред някаква сграда на управата на горски стопанства, която е близо до Южния парк, зад басейна Спартак.