Здравейте колеги!След като моето 353 го хвана яко ръждата и реших да не го правя а да търся друг по- запазен от вчера вече съм собственик на нов Вартбург 353 DeLuxe 1982година.Колата е купих от Първомай на 49000км като предимно е карана Първомай-Пловдив.Цял живот е бил гаражен и е доста пазен от собственика но съвсем скоро е починал и синът му я е обявил за продажба.Като всяка стара кола и тази си има кусури но с времето ще ги оправя.За момента няма спирачки причината са гумичките на спирачната помпа.Друг проблем са и скоростите и по конкретно механизма трябва му смазване и регулировка понеже сега няма задна.Промените които смятам да направя са да му сложа двукамерен карбуратор и инерционни колани ще се стремя към оригинален външен вид.За сега толкова от мен като правя нещо ще пиша
http://wartbi.snimka.bg/automobiles/wartburg-353-deluxe-1982.919410
Поздрави:Димитър
http://wartbi.snimka.bg/automobiles/wartburg-353-deluxe-1982.919410
Поздрави:Димитър